Uniwersalny uchwyt dachowy do roweru

thule-sprint-569Firma THULE będąca jednym z największych i najbardziej docenianych producentów bagażników samochodowych i akcesoriów transportowych, wprowadziła do swojej oferty nowej generacji uchwyt rowerowy na dach THULE Sprint 569. Prezentowany uchwyt do rowerów jest produktem uniwersalnym (pasuje do różnej wielkości rowerów), a dzięki solidnej konstrukcji (odporna na zgięcia i złamania) zapewnia bezpieczny przewóz rowerów o wadze do 17 kg.

Bagażnik rowerowy THULE Sprint 569 wyróżnia się nowoczesnym wykończeniem oraz bardzo dobrymi właściwościami aerodynamicznymi. Na jego wyposażeniu znajdziemy wiele rozwiązań dodatkowych, które nie tylko zapewniają maksymalny komfort obsługi, ale także poprawiają bezpieczeństwo transportowanego roweru. Wśród zastosowanych rozwiązań na szczególną uwagę zasługuje innowacyjna technologia RDT, która zmniejsza wibracje i drgania podczas jazdy oraz umożliwia szybki i łatwy montaż koła.
thule-sprint-569-2
Uniwersalny uchwyt rowerowy dachowy THULE Sprint 569 przystosowano do współpracy z belkami bagażników bazowych Thule WingBar Edge, Thule WingBar, Thule SlideBar i Thule AeroBar. Dodatkowe zalety proponowanego uchwytu rowerowego to: mechanizm wiązania AcuTight (bezpieczny montaż na stojaku rowerowym), zamki zabezpieczające uchwyt i znajdujący się w nim rower oraz certyfikat City Crash (solidna i lekka aluminiowa konstrukcja).

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>