Uchwyty rowerowe na tylne drzwi

backpac1Uchwyty rowerowe na tylne drzwi samochodu są najlepszym sposobem na transport rowerów w sytuacji, gdy na dachu samochodu znajduje się już box samochodowy lub inny ładunek. Dostępne w sprzedaży bagażniki rowerowe do montażu na tylną klapę samochodu umożliwiają bezpieczny i wygodny transport od 1 do 4 rowerów. Ze względu na miejsce montażu są szczególnie polecane do zastosowania w samochodach typu combi, van i terenowych.

Jednym z najlepszych uchwytów rowerowych tego typu jest bagażnik na tylne drzwi THULE Backpac 973, który podobnie jak inne bagażniki samochodowe marki THULE wyróżnia się najwyższą estetyką wykonania i zadziwiającą funkcjonalnością. W całości wykonany z najwyższej jakości materiałów, nie tylko zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla przewożonych rowerów, ale także doskonale komponuje się z linią nowoczesnych samochodów. Bagażnik rowerowy THULE Backpac 973 standardowo umożliwia transport 2 rowerów, jednak po zastosowaniu dodatkowych adapterów, możliwy jest przewóz maksymalnie 4 rowerów. Dzięki odpowiednio przemyślanej konstrukcji pasuje do rowerów różnych typów – dowolna wysokość obręczy z oponą, średnica ramy roweru od 22 do 70 mm, maksymalny udźwig do 60 kg.

backpac

Wysoko umieszczone rowery nie zasłaniające świateł ani tablicy rejestracyjnej. Indywidualne zestawy dopasowujące umożliwiające montaż na wielu modelach aut. Produkt spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>