Uchwyty do sprzętu wodnego

810-2Wysokiej jakości uchwyty do sprzętu wodnego, pozwalające na wygodny i bezpieczny przewóz kajaków, łodzi, desek surfingowych i innego sprzętu wodnego, znajdą Państwo w ofercie marki THULE. Przykładem najwyższej jakości uchwytu na deskę z wiosłem może być bagażnik samochodowy do sprzętu wodnego THULE 810 SUP Taxi, który może pomieścić maksymalnie 2 deski.

Wyposażony w uniwersalne i wyjątkowo bezpieczne mocowanie, zapewnia optymalny poziom bezpieczeństwa dla przewożonego ładunku. Unikalna, rozsuwana konstrukcja pozwala na optymalne dopasowanie bagażnika THULE 810 SUP Taxi do desek o szerokości od 700 mm do 860 mm. W komplecie z uchwytem znajdują się wytrzymałe taśmy wzmocnione stalową linką i sprężynowy zamek (maksymalne zabezpieczenie desek). Z kolei miękka podkładka, odporna na różne warunki pogodowe, chroni deski podczas transportu.

810

Uniwersalne uchwyty do sprzętu wodnego z serii THULE 810 SUP Taxi zostały przystosowane do montażu zarówno na belkach stalowych prostokątnych, jak i aluminiowych aerodynamicznych (m.in. WingBar, SlideBar). Warto także wspomnieć o systemie Speed-Link, który pozwala na mocowanie uchwytu do bagażnika bazowego bez użycia dodatkowych narzędzi.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>