Autoboksy dachowe THULE Touring

touring-780-black-2Jeśli potrzebujesz nowoczesnego autoboksa dachowego o wysokiej funkcjonalności i atrakcyjnej cenie to nowe boxy samochodowe THULE Touring są idealną propozycją dla Ciebie. Jest to najnowsza linia boxów bagażowych znanej marki THULE, które w najbliższym czasie całkowicie zastąpi dotychczas sprzedawane boxy samochodowe z serii THULE Pacific.


Jednym z najbardziej pojemnych boxów tej serii jest autobox dachowy THULE Touring 780 (634801), który już na pierwszy rzut oka wyróżnia się ekstrawaganckim wykończeniem w kolorze czarny metalik – bardzo dobrze komponuje się z linią większości współczesnych samochodów. Dzięki dużej pojemności i odpowiedniej długości jest w stanie pomieścić różnego rodzaju sprzęt, m.in.: narty, deski snowboardowe, wózek dziecięcy, torbę golfową i wiele innych przedmiotów o nietypowych gabarytach.

1149-box-thule-touring-600-czarny-z-po-yskiem
Duża pojemność i elegancki wygląd to nie jedyne zalety tego profesjonalnego autoboxu. Na szczególną uwagę zasługują także zastosowane mechanizmu, które ułatwiają jego montaż na belkach bagażnika bazowego oraz zapewniają maksymalny komfort załadunku i rozładunku z obu stron samochodu. Wśród nich znajdziemy unikalny system szybkiego montażu FastClick, obustronne otwieranie Dual-Force, sprężynowe podnośniki Dual-Force oraz centralny zamek na kluczyk. Autoboxy dachowe THULE Touring 780 spełniają normę City Crash.

Udostępnij na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>